Web Tasarım

Profesyonel Web Sitesi Tasarımı


CNR Dizayn’da web sayfanız size ve isteklerinize özel tasarlanmaktadır. Her bir müşterimiz için ayrı ayrı özel tasarım web sayfaları üretilmektedir. Dilerseniz konuyu birkaç soru başlığı altında toplayalım.

• CNR Dizayn web sayfalarının diğerlerinden farkı nedir?
Web sayfalarımız size özel tasarlanmaktadır. Piyasadaki genel davranışın aksine hazır ve aynı tip web sayfaları değil, basit anlatımla el yapımı işçilik ürünü sayfalar kullanılır.

• Özel web sayfasının faydası nedir?
En büyük önemi eşsiz olmasıdır. Standart hazır tip sayfalar yüzlerce hatta binlerce firma tarafından kullanılırken, size hazırlanacak sayfa tek olacaktır.

• Web sayfam yapıldı. Size ne kadar ihtiyaç duyacağım?
Neredeyse hiç. CNR Dizayn tüm web sayfalarını içerik kontrol sistemi ile birlikte tasarlar. Sayfa tasarımının bittiği anda, yayına alınır alınmaz, firmanıza yapacağımız bir ziyaretle bir saatlik bir eğitim sonucunda kontrol panelinin tüm özellikleri size aktarılır. Dolayısı ile sayfanızı ve içeriğini dilediğiniz an dilediğiniz şekilde yenileme ve değiştirme hakkınız ve şansınız olacaktır.

• Bilgisayar bilgim yok. İlgilenecek elemanım da yok. Kontrol panelini kullanamazsam siz yardımcı olur musunuz?
Aslında kontrol panelini kullanmak için bilgisayar bilgisine gerek yoktur. Sadece word gibi kelime işlemci programları bilmeniz ya da bilgisayarda bir şeyler yazabilmeniz yeterlidir. Ancak yine de sorunuzun cevabı "evet”.Dilediğiniz değişiklikler, tarafımıza bildirdiğiniz zaman sizin adınıza gerçekleştirilir.

• Böyle bir durumda ek ücret ödemem gerekir mi?
Hayır. CNR Dizayn’a bir kere ücret ödersiniz. Bunun haricinde sayfanıza yapılan müdahaleler için ek ücret talep edilmez.

• Size her an ulaşabilecek miyim?
Evet. CNR Dizayn bir talep (ticket) sistemi ile çalışmaktadır. Tek yapmanız gereken her türlü soru ve talebiniz için müşterimiz olduğunuz anda size verilecek kullanıcı adı ve şifre ile destek sistemimize girip bir destek talebi açmanız. Geri kalan her şey otomatik olarak işleyecek ve sonucu size online olarak bildirilecektir.

• Kullandığınız Sunucular ile ilgili bilgi verirmisiniz?
Sunucularımız gelişen teknolojiye göre sürekli yenilenmektedir. Amacımız en kesintisiz ve en hızlı hizmeti müşterilerimize sunmaktadır. Sayfalarınızın yedekleri düzenli olarak alınmakta olduğundan, gelişecek aksi bir durumda yenilemesi anında yapılır ve sayfanız hizmete alınır. Bununla birlikte sayfanız yanında 100 adet e-mail hesabı ile gelmektedir.

• Özel Web Sayfası Yaptırmak Zorunda mıyım? Daha ekonomik bir çözüm yok mu?
Elbette var. Her türlü bütçeye uygun çözüm önerilerimiz mevcuttur. Paket çeşitlerimizi buraya tıklayarak görebilirsiniz.
 
• Bu güne kadar kimlerle çalıştınız? Yaptığınız işlerden örnekler görebilir miyim?
Referanslar sayfamızdan bu bilgiye ulaşabilirsiniz.